62

Jumala: Kõikvõimsa, Kõige Halastavama nimel.
62:1 Ülistab Jumalat kõik, mis taevastes ning kõik, mis maa peal –
Kuningat, Püha, Võimsat, Elutarka.
62:2 Tema see on, kes tõstis üles seaduse suhtes harimatute sekka sõnumitooja nende endi seast neile oma tunnustähti ette lugema ja suurendama neid puhtuses ja õpetama neile seadust ning elutarkust, kuigi nad olid enne seda selges eksituses.
62:3 Ja teistele nende seast, kes nendega veel liitunud pole.
Ja Ta on Võimas, Elutark.
62:4 Selline on Jumala heldekäelisus, Ta annab seda, kellele soovib. Ja Jumal on üks, kes valdab hiiglaslikku heldekäelisust.
62:5 Näide nendest, kellele oli antud Toora, aga kes seejärel selle ülalhoidmises läbi kukkusid, on nagu näide raamatute koormat kandvast eeslist. Kuri on näide inimestest, kes keelduvad tunnistamast Jumala tunnustähti. Ja Jumal ei juhata patustavaid inimesi.
62:6 Ütle: “Oo, teie, kes juudiusulised, juhul kui väidate, et olete ainukesed Jumala liitlased inimkonnast, siis soovige surra, juhul kui peaksite olema tõetruud!”
62:7 Aga nad ei hakka seda mitte kunagi soovima, tingituna sellest, mida nende käed neile ette on saatnud. Ja Jumal teab patustajaid.
62:8 Ütle: “Surm, mille eest põgenete, see kohtub teiega. Seejärel saadetakse teid tagasi Nähtamatu ning Nähtava Teadja juurde ja Ta informeerib teid sellest, mida te tegite”.
62:9 Oo, teie, kes hoiatust kuulda võtate, siis kui kogunemispäeval kohustusele hüütakse: kiirustage Jumala meenutamisele ning jätke müügitegevus! See on parem teile, juhul kui teate.
62:10 Ja siis kui kohustus on lõpetatud, siis valguge üle maa laiali ning otsige Jumala heldekäelisusest ja meenutage Jumalat palju, et võiksite olla edukad.
62:11 Aga siis kui nad kauplemist või meelelahutust näevad, valguvad nad laiali selle poole ning jätavad su seisma!
Ütle: “See, mis koos Jumalaga, on palju parem meelelahutusest ja kaubandusest.”
Ja Jumal on parim varustajatest.